Tel: (0212) 499 3333

Adres: Gaziosmanpaşa, Kervan Sk, 2-6, 34265 Cumhuriyet, , İstanbul, Türkiye


İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü

0 görüş var

İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.03 puan almıştır.
İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü
Cumhuriyet Mah., Sultangazi, İstanbul.
+90(0212) 499 3333 İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İgdaş Boğaziçi Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...