İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 499 3333 veya 444 36 36

Adres: Cumhuriyet Mh. Necip Fazıl Caddesi, No: 3, Sultangazi, İstanbul, Türkiye


İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Necip Fazıl Caddesi) yer alıyor. İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.06 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İGDAŞ Boğaziçi Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...