İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası logo

Tel: (0212) 499 2222 veya 444 36 36

Adres: İnönü Mh. Bağcılar Caddesi, 27. Sokak, No: 1 / 1, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (27. Sokak) yer alıyor. İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası

Aşağıdaki formu kullanarak İGDAŞ Bağcılar Hizmet Binası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...