Tel: (0216) 348 1000 veya (0216) 348 1001

Adres: Kadıköy, Kurbağalıdere Cd, 34722 Hasanpaşa, , İstanbul, Türkiye


İETT Hasanpaşa Müdürlüğü, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Hasanpaşa Mah. mahallesinde (Kurbağalıdere Caddesi) yer alıyor. İETT Hasanpaşa Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İETT Hasanpaşa Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İETT Hasanpaşa Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İETT Hasanpaşa Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İETT Hasanpaşa Müdürlüğü

0 görüş var

İETT Hasanpaşa Müdürlüğü adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
İETT Hasanpaşa Müdürlüğü
Hasanpaşa Mah.Kurbağalıdere Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 348 1000 İETT Hasanpaşa Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İETT Hasanpaşa Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...