Tel: (0212) 449 0000

Adres: Davutpaşa Cad. Cebealibey Sok. No: 20 Kale İş Merkezi Yakını Topkapı Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


İdol İlaç Dolum, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde (Cebe Ali Bey Sokak) yer alıyor. İdol İlaç Dolum yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İdol İlaç Dolum nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İdol İlaç Dolum nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İdol İlaç Dolum konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İdol İlaç Dolum

0 görüş var

İdol İlaç Dolum adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
İdol İlaç Dolum
Maltepe Mah.Cebe Ali Bey Sokak, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 449 0000 İdol İlaç Dolum

Aşağıdaki formu kullanarak İdol İlaç Dolum ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...