Tel: (0212) 455 6900

Adres: Eminönü, İdo, 34130 Nişanca, , İstanbul, Türkiye


İDO Yenikapı Feribotu, İstanbul ili Fatih ilçesinin Nişanca Mah. mahallesinde (İdo) yer alıyor. İDO Yenikapı Feribotu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İDO Yenikapı Feribotu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İDO Yenikapı Feribotu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İDO Yenikapı Feribotu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İDO Yenikapı Feribotu

0 görüş var

İDO Yenikapı Feribotu adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
İDO Yenikapı Feribotu
Nişanca Mah.İdo, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 455 6900 İDO Yenikapı Feribotu

Aşağıdaki formu kullanarak İDO Yenikapı Feribotu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...