Tel: 444 18 51

Adres: Beyoğlu, İett Kabataş Durağı, Ömeravni, , İstanbul, Türkiye


İDO Kabataş İskelesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Ömer Avni Mah. mahallesinde (İETT Kabataş Durağı) yer alıyor. İDO Kabataş İskelesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İDO Kabataş İskelesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İDO Kabataş İskelesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İDO Kabataş İskelesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İDO Kabataş İskelesi

0 görüş var

İDO Kabataş İskelesi adlı mekan, 74 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
İDO Kabataş İskelesi
Ömer Avni Mah.İETT Kabataş Durağı, Beyoğlu, İstanbul.
+90444 18 51 İDO Kabataş İskelesi

Aşağıdaki formu kullanarak İDO Kabataş İskelesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...