Adres: Maltepe, Turgut Özal Blv, 163-171, 34843 Yalı, , İstanbul, Türkiye


İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Yalı Mah. mahallesinde (Turgut Özal Blv) yer alıyor. İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri

0 görüş var

İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri
Yalı Mah.Turgut Özal Blv, Maltepe, İstanbul.
İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak İdealtepe Spor Kulübü Sosyal Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...