Tel: (0332) 350 0888

Adres: K. Karabekir Cad. No: 42 / A, Selçuklu, Konya, Türkiye


Iconium Pizza Pizza, Konya ili Selçuklu ilçesinin Beyazıt Mah. mahallesinde (Oya Sokak) yer alıyor. Iconium Pizza Pizza yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Iconium Pizza Pizza nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Iconium Pizza Pizza nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Iconium Pizza Pizza konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Iconium Pizza Pizza

0 görüş var

Iconium Pizza Pizza adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Iconium Pizza Pizza
Beyazıt Mah.Oya Sokak, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 350 0888 Iconium Pizza Pizza

Aşağıdaki formu kullanarak Iconium Pizza Pizza ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...