İçişleri Bakanlığı logo

Tel: (0312) 422 4000

Adres: Devlet Mh. İnönü Bulvarı, No: 4, İçişleri Bakanlığı A Blok, Bakanlık Merkez Bina, Pk: 06644, Bakanlıklar, Çankaya, Ankara, Türkiye


İçişleri Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (İsmet İnönü Blv) yer alıyor. İçişleri Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İçişleri Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İçişleri Bakanlığı
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.77 puan aldı.
  • Neden diger kurumlar gibi cagrı numaranız yok şikayet siteniz yok sizin gibi kurumlar bizim gibi magdurlara sahib cıkmazsanız bizim gibi insanların magduriyetini gidermeyim suca yönlerdirisiniz

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İçişleri Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İçişleri Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İçişleri Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak İçişleri Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...