Tel: (0216) 573 2829

Adres: Karslı Ahmet Cad. Adem Sok. No: 60 İçerenköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde yer alıyor. İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • okulumuzz çok güzel eğitim-öğretim de de başarısını almış brokul .okulumu gerçekten çok seviyorum

    Misafir, 12.11.2010 18:00:00

  • güzel bir okul

    Misafir, 26.05.2010 14:13:00

İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu
İçerenköy Mah., Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 573 2829 İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İçerenköy Hasanleyli İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...