Tel: (0216) 422 1000

Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. Güzeltepe Mah. Bosna Bulvarı No: 115 Çengelköy, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Güzeltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu

0 görüş var

İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu
Güzeltepe Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 422 1000 İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İbrahim Hakkı Konyalı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...