Tel: (0312) 310 3333

Adres: Ülkü Mh. Talatpaşa Blv. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Binası Samanpazarı, Altındağ, , Ankara, Türkiye


İbni Sina Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Gündoğdu Mah. mahallesinde (Ankara Hastane Acil girişi) yer alıyor. İbni Sina Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İbni Sina Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İbni Sina Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İbni Sina Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İbni Sina Hastanesi

0 görüş var

İbni Sina Hastanesi adlı mekan, 53 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.94 puan almıştır.
İbni Sina Hastanesi
Gündoğdu Mah.Ankara Hastane Acil girişi, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 310 3333 İbni Sina Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İbni Sina Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...