Tel: (0216) 586 5570 veya (0216) 586 5577

Adres: Kartal, İbb Tesisi, Cevizli, , İstanbul, Türkiye


İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü, İstanbul ili Kartal ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (İBB Tesisi) yer alıyor. İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...