Tel: (0212) 288 9072

Adres: Fulya Mh. Eski Ali Sami Yen Stadı Yanı Katlı Otopark Üstü Kat: 6, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Türkiye


İBB Mecidiyeköy Kültür Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde yer alıyor. İBB Mecidiyeköy Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İBB Mecidiyeköy Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ali Sami Yen Stadı ile komşu olan Mecidiyeköy Kültür Merkezi, özellikle sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine ev sahipliği yapması ile öne çıkmıştır. Konumunun İstanbul'un merkezinde olması ile hizmet ettiği kuruluşlara büyük kolaylıklar sağlayan kültür merkezi, 200 kişilik konferans salonu ve 17 adet bürosu ile kültürel, sanatsal ve sosyal etkinlere ev sahipliği yapmaktadır.


0 görüş var

    İBB Mecidiyeköy Kültür Merkezi
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.36 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İBB Mecidiyeköy Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İBB Mecidiyeköy Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İBB Mecidiyeköy Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İBB Mecidiyeköy Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...