yazdır
 • Nereye: İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri için Görüşler

 • 2 yıl önce - 2014-05-05 22:26:00

  Bu hafta kahvaltı yapmak amacıyla gitmeyi planlıyorduk. Fakat kahvaltı yerine yemek yemiş olduk. Kahvaltı serpme şeklinde veriliyormuş. Kişi başı 13 tl. Ayrıca omlet, sucuklu yumurta vs.'de ayrıca sipariş verebiliyorsunuz. Sosyal tesis küçükçekmece gölünün kenarında hoş bir yer. Sizi girişte düzgün giyinimli hafif büyük beden bir bey karşılıyor. İçeride boş masa olup olmadığı husunda bilgilendirerek kabul ediyor. Ben aileme sonrada iştikal ettiğim için bana öyle yaptı en azından. Tesisin içi sanki bir az dardı. Hani daha geniş ve ferah bir yer yapabilirlermiş. Garsonlar ise bir az aceleci. Özellikle ilk servis almaya yeltenen kişi "ulahn yiyinde gidin" modunda masa yanaştı. Yok dedik salladık kendisini. Diğer garson tavırları iyi idi. Yemeklere gelecek olur isem, ben kaşarlı kofte istemiştim yedim ve beğendim. İrice 4 adet köfte. Aynı zamanda doyurdu. Yanında pilavı ve bir kaç parça sebze parçası vardı. Fiyatı 10 tl'ydi. Diğer aile eşrafı karışık ızgara istedi. Fiyatı yanlış hatırlamıyor isem 16 tl idi. Et parçaları ufaktı. Normal kebapçıların tabağından daha sade bir tabaktı. Ben yeseydim pişman olurdum diyebilirim. Bunların dışında paçanga böreği'de söylemiştik. Fiyatı 5 tl idi. Tadını ise pek beğenmedim. Sıradan sucuklu kaşarlı fazla yağlı bir börekten öteye gitmemiş. Meşrubatlar vs... Ayrıca küçükçekmece gölünün çevresini çok güzel bir şekilde düzenlemişler. Aileler çocuklarıyla hoş bir şekilde vakit geçiriyorlardı. Koşu parkuru, çocuklar için salıncak, yine çocuklar için kum parkı vs. bir çok şey düşünmüşler. Peyzajı ise gayet güzeldi. Ayrıca çok güzel bir iskelesi vardı. Netice itibariyle muhteşem bir gün geçmesede 6 kişi 104 tl'ye bir yemek yedik. Gayet güzel bir yerde gayet makul bir fiyata.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar