Tel: 444 10 34

Adres: Küçükçekmece Gölü Kenarı, Fatih Mahallesi, Yalı Caddesi, Altın Sokak, Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Altın Sokak) yer alıyor. İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.47 puan aldı.
  • Bu hafta kahvaltı yapmak amacıyla gitmeyi planlıyorduk. Fakat kahvaltı yerine yemek yemiş olduk. Kahvaltı serpme şeklinde veriliyormuş. Kişi başı 13 tl. Ayrıca omlet, sucuklu yumurta vs.'de ayrıca sipariş verebiliyorsunuz. Sosyal tesis küçükçekmece gölünün kenarında hoş bir yer. Sizi girişte düzgün giyinimli hafif büyük beden bir bey karşılıyor. İçeride boş masa olup olmadığı husunda bilgilendirerek kabul ediyor. Ben aileme sonrada iştikal ettiğim için bana öyle yaptı en azından. Tesisin içi sanki bir az dardı. Hani daha geniş ve ferah bir yer yapabilirlermiş. Garsonlar ise bir az aceleci. Özellikle ilk servis almaya yeltenen kişi "ulahn yiyinde gidin" modunda masa yanaştı. Yok dedik salladık kendisini. Diğer garson tavırları iyi idi. Yemeklere gelecek olur isem, ben kaşarlı kofte istemiştim yedim ve beğendim. İrice 4 adet köfte. Aynı zamanda doyurdu. Yanında pilavı ve bir kaç parça sebze parçası vardı. Fiyatı 10 tl'ydi. Diğer aile eşrafı karışık ızgara istedi. Fiyatı yanlış hatırlamıyor isem 16 tl idi. Et parçaları ufaktı. Normal kebapçıların tabağından daha sade bir tabaktı. Ben yeseydim pişman olurdum diyebilirim. Bunların dışında paçanga böreği'de söylemiştik. Fiyatı 5 tl idi. Tadını ise pek beğenmedim. Sıradan sucuklu kaşarlı fazla yağlı bir börekten öteye gitmemiş. Meşrubatlar vs... Ayrıca küçükçekmece gölünün çevresini çok güzel bir şekilde düzenlemişler. Aileler çocuklarıyla hoş bir şekilde vakit geçiriyorlardı. Koşu parkuru, çocuklar için salıncak, yine çocuklar için kum parkı vs. bir çok şey düşünmüşler. Peyzajı ise gayet güzeldi. Ayrıca çok güzel bir iskelesi vardı. Netice itibariyle muhteşem bir gün geçmesede 6 kişi 104 tl'ye bir yemek yedik. Gayet güzel bir yerde gayet makul bir fiyata.

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak İBB Küçükçekmece Sosyal Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...