Tel: (0212) 444 0093

Adres: İbb Kadın Koordinasyon Merkez, Kağıthane, 34400 Gürsel, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • ibb

İBB Kadın Koordinasyon Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Gürsel Mah. mahallesinde yer alıyor. İBB Kadın Koordinasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İBB Kadın Koordinasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İBB Kadın Koordinasyon Merkezi
    Toplam 77 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.36 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İBB Kadın Koordinasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İBB Kadın Koordinasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İBB Kadın Koordinasyon Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İBB Kadın Koordinasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...