Tel: (0212) 491 1601 veya 444 70 40

Adres: Karagümrük Mahallesi, Kaleboyu Caddesi, No: 111, Spor A. Ş. Genel Müdürlüğü, Karagümrük/fatih, İstanbul, Türkiye


İBB Fatih Spor Kompleksi, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Topçular Mah. mahallesinde (Kaleboyu Caddesi) yer alıyor. İBB Fatih Spor Kompleksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İBB Fatih Spor Kompleksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İBB Fatih Spor Kompleksi
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.
  • merhaba yüzme kursu için kayıt yaptırmak istiyorum ama telefona sürekli tele sekreter çıkıyor ve bağlamıyor sizden bu konuda yardım rica ediyorum

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İBB Fatih Spor Kompleksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İBB Fatih Spor Kompleksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İBB Fatih Spor Kompleksi

Aşağıdaki formu kullanarak İBB Fatih Spor Kompleksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...