Adres: Kocaeli, Hyundai Fabrikası, , Kocaeli, Türkiye


Hyundai Fabrikası, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Alikahya Atatürk Mah. mahallesinde (Hyundai Fabrikası) yer alıyor. Hyundai Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hyundai Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Hyundai Fabrikası
  Toplam 71 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.01 puan aldı.
 • öncelikle slmlar bir sıfır araç arka bagaj sanrof ve yan basamaklardan kaç defa servise gider ben size soruyorum yeter artık insanları magdur etmeyiniz insanlar okadar parayı sokaktan toplamıyor ben 5 sefer götürdüm ve hala ses gelmekte vs 4 sefer aracı götürdüğümde araç içinde vitesde olan 2 bin tl lik tespiğim de kayboldu biz servise neden gidiyoruzfabrikayı bir kaç seferlerde aradığımda ha bire servise yönlendiryor fabrika yetkili kişi ile görüşmek istiyorum ben bu seslerden dolayı nezamana kadar servise başvurmam gerekiyor ozaman insanların aklına bunlar ikinci el araç satılmış gibi oluyor oysa ikinci el araçtan bukadar ses gelmiyor vs ankara akbak servisinden şeyda hanım bugün hakaretlerde bulundu durmadan fabrikaya şikayet te bulunuyorsunuz diye bende benim muhatabım siz değilsiniz dedim geçen hafta işlerimin yogun oldugundan dolayı aracımı iletemedim bugün ilettim ve sorun çözülsün diyerek oysa bir hundai bayisine yakışmayacak bir durumla karşılaştım ikame araç istediğimde araç yok akşama gelecek dendi bende istemedim ve şuan işden bile madur oldum artık gereğini yapın hakkımı tüketici haklarına başvurarak temin edeceğim saygılarla 05434436861 not lütfen telefonla veya meil le haberdar ediniz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Kayseri inoto araç satış yerinden sıfır 2011 model Hyundai era 1.4 satın almıştım,2012 yılında aküden su kaynatıyordu ve bunun üzerine servise götürmüştüm,serviste şarz dinamosundan olduğunu söyledi;şarz dinaosu değişildi fakat 1 hafta sonra aynı sorunla yine karşılaştım ama bu 1 hafta süreç içerisinde araca sürekli binilmedi,bu seferde aküden olduğu söylenildi buda yapıldı.24.11.2013 tarihinde bu seferde kontak arıza yaptı ve araç çekici çağrılarak servise gitti.Ben artık bu Hyundai araçtan iyice soğumaya başladım.üst üste sürekli arıza vermeye başladı.iyi araca binelim dıye sıfır araç aldım buda 2.el araba gibi sürekli arıza vermeye başladı.araç alındıktan 1sene içerisinde bu gibi arızaları sıfır araç verdikten sonra ileriki zamanlarda neler olabilr acaba...Ama bu gibi durumlar yani şarz dinamosu ve buna benzer büyük arızaları kısa süreler içerisinde verdiği ve bu yapılan işlemler kayıtlarda da gözüktüğü üzerine Hyundai araç sürekli arıza veriyor diye pyasada hem tutulmaz ve alacak kişide bir daha Hyundai aracı tercih etmez.Ben şahsen Hyundai aracından bu sebebler yüzünden soğudum.Bir aracda arıza olur ama böyle sıfır aracda süreklliği olan arızalar veya sürekli bir arıza veriyorsa ben değil kimse memnun kalmaz.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ VE RİCA EDERİM.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hyundai Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hyundai Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hyundai Fabrikası