Tel: (0332) 247 4047

Adres: Hocacihan Hacilar Mah. Cihan Cad. No: 97 Selçuklu, Konya, Türkiye


Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Hocacihan Hanaybaşı Mah. mahallesinde (Cihan Caddesi) yer alıyor. Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Okulun web adresi www.hocacihanhyioo.meb.k12.tr

    Misafir, 21.02.2011 18:53:00

Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu
Hocacihan Hanaybaşı Mah.Cihan Caddesi, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 247 4047 Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hocacıhan Hüseyin Yıldız İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...