Tel: (0216) 382 3523

Adres: Orbaylar Sk. No: 2, Adalar, İstanbul, Türkiye


Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Lise, İstanbul ili Adalar ilçesinde yer alıyor. Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Lise yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Lise nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Lise nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Lise konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Lise

1 görüş var

  • bu okul gerçekten çok güzel öğretmeni ve öğrencisiyle destek gördüğü takdirde en başarılı okul halini alacaktır eminim ki

    Misafir, 07.11.2010 18:54:00

Aşağıdaki formu kullanarak Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Lise ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...