Tel: (0312) 436 1900

Adres: Büyükesat Mah. Uğur Mumcu Cad. Çayhane Sok. No: 22 G. O. P, , Çankaya Ankara, Türkiye


Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu

0 görüş var

Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 436 1900 Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...