Tel: (0312) 357 5995

Adres: Nuri Pamir Cad. No: 1 Gazino Duraği, Keçiören, Ankara, Türkiye


Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Pınarbaşı Mah. mahallesinde yer alıyor. Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu
Pınarbaşı Mah., Keçiören, Ankara.
+90(0312) 357 5995 Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...