Tel: (0212) 594 7776

Adres: Malkoçoğlu Mah. 7. Sk No. 45, Sultangazi, İstanbul, Türkiye


Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Malkoçoğlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.88 puan almıştır.
Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu
Malkoçoğlu Mah., Sultangazi, İstanbul.
+90(0212) 594 7776 Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hüseyin Ersu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...