Tel: (0216) 651 6581

Adres: Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Cd. Sedef Sk. No: 5, 2, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde yer alıyor. Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

0 görüş var

Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.37 puan almıştır.
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
Barbaros Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 651 6581 Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...