Tel: (0232) 275 8282

Adres: 677 Sok. No: 40 İnönü Mah., Buca, İzmir, Türkiye


Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu, İzmir ili Buca ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde yer alıyor. Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bence okulun görünüşü çok güzel

    Misafir, 30.11.2010 15:23:00

Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.62 puan almıştır.
Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu
İnönü Mah., Buca, İzmir.
+90(0232) 275 8282 Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hüseyin Avni Ateşoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...