Adres: Tokat, D850, 13, 60100 Yenimahalle, , Tokat, Türkiye


Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu, Tokat ili Tokat Merkez ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde (D850) yer alıyor. Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu

0 görüş var

Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.75 puan almıştır.
Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu
Yeni Mah.D850, Tokat Merkez, Tokat.
Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...