Tel: (0212) 503 7003

Adres: Hürriyet Mah. Mahmutbey Cd. Kavaktepe Sok. No: 1 Yenibosna Bahcelievler, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Hürriyet İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Hürriyet İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hürriyet İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hürriyet İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hürriyet İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hürriyet İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • koskoca devletin okulunun haritada yeri bile yok ..!!!!!

    Misafir, 10.12.2013 16:40:00

Hürriyet İlköğretim Okulu adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Hürriyet İlköğretim Okulu
Hürriyet Mah., Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 503 7003 Hürriyet İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hürriyet İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...