Tel: (0312) 391 6070

Adres: General Zeki Doğan Mah. 2. Cad. No: 41 Mamak, Ankara, Türkiye


Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu, Ankara ili Mamak ilçesinin Gen. Zeki Doğan Mah. mahallesinde yer alıyor. Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu
Gen. Zeki Doğan Mah., Mamak, Ankara.
+90(0312) 391 6070 Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hurin Yavuzalp İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...