Tel: (0216) 447 1927

Adres: İstasyon Cad. G-53 Sok. No: 5 Evliya Çelebi Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Hürel Denizcilik Gemi Yan Sanayi, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde (İrem Sokak) yer alıyor. Hürel Denizcilik Gemi Yan Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hürel Denizcilik Gemi Yan Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gemi ve diğer deniz araçlarının kaynak boru saç makine cıvata hırdavat gemi boru tesisat malzemelerinin teçhizatı ve yedek parçaları alımı satımı imalatı ithalatı ihracatı yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hürel Denizcilik Gemi Yan Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hürel Denizcilik Gemi Yan Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hürel Denizcilik Gemi Yan Sanayi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Hürel Denizcilik Gemi Yan Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...