Tel: (0452) 214 3377

Adres: Şarkiye Mahallesi Sırrı Paşa Cad. No: 120, Merkez, Ordu, Türkiye


Hüner Pastanesi Şarkiye, Ordu ili Ordu Merkez ilçesinin Şarkiye Mah. mahallesinde (Sırrı Paşa Caddesi) yer alıyor. Hüner Pastanesi Şarkiye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hüner Pastanesi Şarkiye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hüner Pastanesi Şarkiye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hüner Pastanesi Şarkiye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hüner Pastanesi Şarkiye

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Hüner Pastanesi Şarkiye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...