Tel: (0352) 222 6161

Adres: Tacettin Veli Mh. Seyyid Burhanettin Bulvarı, No: 58, Melikgazi, Kayseri, Türkiye


Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinin Tacettin Veli Mah. mahallesinde (Seyyid Burhanettin Bulvarı) yer alıyor. Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...