Tel: (0212) 251 7343

Adres: Meclis-i Mebusan Caddesi, No: 77 / 3, Pk: 34427, Fındıklı, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş., İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Ömer Avni Mah. mahallesinde (Meclis-i Mebusan Caddesi) yer alıyor. Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yazarkasalar ödeme kayıt edici cihazlar pos makineleri bilgisayar bağlantı sistemler ve bunların yedek parçalarının ithali imali yurt içi ve yurt dışı satışları Şirket amaç ve konusu ile ilgili menkul ve gayrimenkul mallar nakil vasıtaları alabilir satabilir devir ve temlik edebilir bunları tabuya şerh verebilir, kısmen veya tamamen kiraya verebilir, Şirket amacını gerçekmeştirebilmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiraya verebilir kiralayabilir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ipotekleri fek edebilir şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili tabu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muaemele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve şirketin 18. 6. 2008 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...