Tel: (0212) 295 9631

Adres: Ayazma Y. No: 47 Demet İşhanı Yahya Kemal Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Hotiç, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Çağlayan Mah. mahallesinde (Ayazma Yolu) yer alıyor. Hotiç yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hotiç nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Hotiç
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.27 puan aldı.
  • Hotiç çok beğenerek, kullanmaya çalıştığım bir marka ancak ne yazık ki beğendiğim her ürünü kullanamıyorum. Çünkü ben ve çevremde gördüğüm pek çok hanım 40 numara ayakkabı giyiniyor ve sizin kalıplarınız çok dar olduğu için 40 numara ayağıma olmuyor. Hem merak ediyorum neden siz 41 ve üstü numara imal etmiyorsunuz. Büyük markaların pek çoğu 41, 42 numara ayakkabı üretiyorlar ama sizde bulamıyorum. Daha büyük numaralarda buluşmak dileğiyle, sevgiler...

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hotiç nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hotiç konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hotiç