Hospitalium Çamlıca logo

Tel: (0216) 443 7100 veya (0850) 460 0000

Adres: Alemdağ Caddesi, No: 73, Kısıklı - Küçük Çamlıca, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Hospitalium Çamlıca, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kısıklı Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Hospitalium Çamlıca yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hospitalium Çamlıca nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Hospitalium Çamlıca
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hospitalium Çamlıca nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hospitalium Çamlıca konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hospitalium Çamlıca

Aşağıdaki formu kullanarak Hospitalium Çamlıca ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...