Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar logo

Tel: (0212) 651 2000

Adres: Yenimahalle Mh., Mahmutbey Caddesi, No: 204 Hospident Daire: 1, Ateştuğla, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Yenimahalle Mah. mahallesinde yer alıyor. Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2006 yılında açılan Bağcılar Hospitadent 2000 m2’lik bir alanda 17 üniti ve ameliyathanesi ile 7 gün 24 saat Oral diagnoz, dental radyoloji ünitesi, (panoramik röntgen, RVG), pedodonti, ortodonti, periodontoloji, protez, endodonti ,implantoloji, cerrahi , sterilizasyon, dental lazer klinikleri ve genel anestezi birimi ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Hospitadent Dental Group'un ilk şubesi yaklaşık 25 yıldır sağlık sektöründe bir çok başarıya imza atmış bir ekip tarafından 2006 yılında Bağcılar'da kuruldu. Kısa bir sürede Fatih'te ve daha sonra da Çamlıca'da da şubelerini açan Hospitadent hızla büyümeye devam ediyor. Hospitadent Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri uzman hekim kadrosu, modern ameliyathane ve son teknoloji panoramik ve sefalometrik film üniteleriyle 7 gün 24 saat ağız ve diş sağlığı alanında tüm branşlarda hizmet veriyor. TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olan Hospitadent uluslararası standartlarda sunduğu sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra hasta ve hasta yakını memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Hospitadent Dental Group yalnızca Türkiye'de yaşayan hastalara değil yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunuyor. Ayrıca yurtdışından gelen yabancı hastaların hem tedavilerini gerçekleştiriyor hem de düzenlediği organizasyonlar ile ülkemizin tanıtımına katkıda bulunuyor. Sterilizasyon bizim için çok önemliHOSPITADENT Dental Group insanın sahip olduğu en önemli değer olan sağlığın vazgeçilmezi "sterilizasyon ve temizlik" konusunda resmi mevzuatlara uygun sağlık hizmeti sunuyor. Hizmetlerimiz Oral Diagnoz Panoramik Film Sefalometrik Film Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ortodonti İmplantoloji Endodonti Pedodonti Periodontoloji Estetik Diş Hekimliği ve Protez Uygulamaları Beyazlatma Ameliyathane

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar

4 görüş var

 • Arkadaşlar ben sordum böyle bir cevap aldım: SGK Kapsamında ki kişilerin diş tedavilerinin ödenebilmesi için; Sağlık Bakanlığına bağlı ağız ve diş sağlığı merkezleri (ADSM), ağız ve diş sağlığı hastaneleri, ağız ve diş sağlığı eğitim ve araştırma hastaneleri tarafından tedavinin sağlanamaması nedeniyle sevk edilmiş olmaları zorunludur.Sevk aldığınız takdirde tedavinin belirli bir kısmını geri alabilirsiniz.

  Misafir, 04.04.2014 19:11:00

 • Mrba hastanesinz sigortara bakiymu acaba

  Misafir, 02.04.2014 23:11:00

 • Mrba hastanesinz sigortara bakiymu acaba

  Misafir, 02.04.2014 23:09:00

 • IYI GUNLER HASTANENIZ SGK YA BAKIYOMU ?

  Misafir, 04.12.2013 21:47:00

Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.64 puan almıştır.
Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar
Yenimahalle Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 651 2000 Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar

Aşağıdaki formu kullanarak Hospitadent Diş Hastanesi, Bağcılar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...