yazdır
 • Nereye: Hospitadent Diş ve Sağlık Ürünleri Pazarlama adresine

Hospitadent Diş ve Sağlık Ürünleri Pazarlama hakkında

Hospitadent Diş ve Sağlık Ürünleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, 2006 yılında açılan Bağcılar Hospitadent 2000 m2’lik bir alanda 17 üniti ve ameliyathanesi ile 7 gün 24 saat Oral diagnoz, dental radyoloji ünitesi, (panoramik röntgen, RVG), pedodonti, ortodonti, periodontoloji, protez, endodonti ,implantoloji, cerrahi , sterilizasyon, dental lazer klinikleri ve genel anestezi birimi ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Hospitadent Dental Group'un ilk şubesi yaklaşık 25 yıldır sağlık sektöründe bir çok başarıya imza atmış bir ekip tarafından 2006 yılında Bağcılar'da kuruldu. Kısa bir sürede Fatih'te ve daha sonra da Çamlıca'da da şubelerini açan Hospitadent hızla büyümeye devam ediyor. Hospitadent Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri uzman hekim kadrosu, modern ameliyathane ve son teknoloji panoramik ve sefalometrik film üniteleriyle 7 gün 24 saat ağız ve diş sağlığı alanında tüm branşlarda hizmet veriyor. TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olan Hospitadent uluslararası standartlarda sunduğu sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra hasta ve hasta yakını memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Hospitadent Dental Group yalnızca Türkiye'de yaşayan hastalara değil yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunuyor. Ayrıca yurtdışından gelen yabancı hastaların hem tedavilerini gerçekleştiriyor hem de düzenlediği organizasyonlar ile ülkemizin tanıtımına katkıda bulunuyor. Sterilizasyon bizim için çok önemliHOSPITADENT Dental Group insanın sahip olduğu en önemli değer olan sağlığın vazgeçilmezi "sterilizasyon ve temizlik" konusunda resmi mevzuatlara uygun sağlık hizmeti sunuyor. Hizmetlerimiz Oral Diagnoz Panoramik Film Sefalometrik Film Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ortodonti İmplantoloji Endodonti Pedodonti Periodontoloji Estetik Diş Hekimliği ve Protez Uygulamaları Beyazlatma Ameliyathane

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Hospitadent Diş ve Sağlık Ürünleri Pazarlama için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  FirmaSağlık

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar