Tel: (0212) 522 3432 veya (0212) 527 4796

Adres: Maliye Bakanlığı Hocapaşa Vergi Dairesi, Hobyar Mah. Yalıköşkü Cad. No: 16, 34112 Sirkeci, Fatih, - İstanbul, Türkiye


Hocapaşa Vergi Dairesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hobyar Mah. mahallesinde yer alıyor. Hocapaşa Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hocapaşa Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı Mısır Çarşısından Başlayarak Sahil Boyunca Tren Garı Ve Arkasından Devam Ederek Gülhane Parkına. Oradan Alayköşkü Caddesinin Sağ Tarafı Ve Divanyolu Caddesinin Sağ Tarafından Devam Ederek Bab-I Ali Caddesinden Aşağıya Doğru Yine Sağ Tarafı, Türk Ocağı Caddesinin Sağ Tarafı Hocahanı Sokağın Sağ Tarafı Sultanhamam Meydanının Sağ Tarafı Ve Vasıf Çınar Caddesinin Alacahamam Caddesi İle Kesiştiği Nokta Ve Her İki Caddenin De Sağ Tarafı Marputçular Caddesi Sağlı Sollu Sabuncuhanı Caddesinin Sağ Tarafı Ve Mısırtarşısı Arka Sokaktan Aşağıya Sahile Doğru Mısır Çarşısı Duvarına Bitişik Olan Bölüm Yeni Cami Meydanında Bulunan Alt Geçitler Ve Galata Köprüsünün Açılan Kısmına Kadar Bahsedilen Sınırların Arasında Kalan Tarihi Yarım Ada İçerisinde Bulunan Bölge Hocapaşa Vergi Dairesi Müdürlüğünün Yetki Alanıdır. » Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım? Mükellefler Vergi Dairemize Eminönü bölgesine gelen veya Eminönü bölgesinden geçen tüm toplu taşıma araçları ve belediye otobüsleri ile Tren , tramvay ve vapur aracılığı ile ulaşabilirlerDairemizin yeri aşağıdaki krokide beriltilmiştir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hocapaşa Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hocapaşa Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hocapaşa Vergi Dairesi

0 görüş var

Hocapaşa Vergi Dairesi adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Hocapaşa Vergi Dairesi
Hobyar Mah., Fatih, İstanbul.
+90(0212) 522 3432 Hocapaşa Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hocapaşa Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...