Tel: (0212) 525 2949

Adres: Muhtesip İskender Mh. Keçeciler Caddesi, No: 9/1, Fatih, İstanbul, Türkiye


Hoca Üveys Kütüphanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Muhtesipiskender Mah. mahallesinde yer alıyor. Hoca Üveys Kütüphanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hoca Üveys Kütüphanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hoca Üveys Kütüphanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hoca Üveys Kütüphanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hoca Üveys Kütüphanesi

0 görüş var

Hoca Üveys Kütüphanesi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Hoca Üveys Kütüphanesi
Muhtesipiskender Mah., Fatih, İstanbul.
+90(0212) 525 2949 Hoca Üveys Kütüphanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hoca Üveys Kütüphanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...