Tel: (0232) 369 0902

Adres: Hoca Mithat Halk Kütüphanesi, Karşıyaka, 35530 Donanmacı, , İzmir, Türkiye


Hoca Mithat Halk Kütüphanesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Donanmacı Mah. mahallesinde yer alıyor. Hoca Mithat Halk Kütüphanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hoca Mithat Halk Kütüphanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hoca Mithat Halk Kütüphanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hoca Mithat Halk Kütüphanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hoca Mithat Halk Kütüphanesi

0 görüş var

Hoca Mithat Halk Kütüphanesi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Hoca Mithat Halk Kütüphanesi
Donanmacı Mah., Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 369 0902 Hoca Mithat Halk Kütüphanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hoca Mithat Halk Kütüphanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...