Tel: (0212) 462 6638

Adres: Yıldıztepe Mah. Kuyulu Sk. No: 14, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Yıldıztepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • Bizim okulumuz harika helede öğretmenlerimiz.....a?:)

    Misafir, 12.12.2013 15:19:00

  • :) güzel...

    Misafir, 26.10.2010 18:10:00

Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu adlı mekan, 62 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu
Yıldıztepe Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 462 6638 Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...