Tel: (0264) 291 2192

Adres: Adapazarı, Bayrak Sk, 22-24, 54200 Hızırtepe, , Sakarya, Türkiye


Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Hızırtepe Mah. mahallesinde (Bayrak Sokak) yer alıyor. Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.09 puan almıştır.
Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı
Hızırtepe Mah.Bayrak Sokak, Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 291 2192 Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Hızırtepe Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...