Tel: (0262) 321 2411

Adres: Hacıhızır Mah. Alemdar Cad. No: 66, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Hızır Reis İlköğretim Okulu, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Veliahmet Mah. mahallesinde (Kertil Tekke Sokak) yer alıyor. Hızır Reis İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hızır Reis İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hızır Reis İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hızır Reis İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hızır Reis İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hızır Reis İlköğretim Okulu adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Hızır Reis İlköğretim Okulu
Veliahmet Mah.Kertil Tekke Sokak, İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 321 2411 Hızır Reis İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hızır Reis İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...