Tel: (0272) 216 7175

Adres: Eşrefpaşa Mah. 157. Sok. No: 28, , Merkez Afyonkarahisar, Türkiye


Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu, Afyonkarahisar ili Afyonkarahisar Merkez ilçesinin Eşrefpaşa Mah. mahallesinde (155. Sokak) yer alıyor. Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu
Eşrefpaşa Mah.155. Sokak, Afyonkarahisar Merkez, Afyonkarahisar.
+90(0272) 216 7175 Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hisarbank 100. Yıl İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...