Tel: (0212) 320 0720 veya (0212) 221 8086

Adres: Darülaceze Cad. No:, Cevahir Otel Yanı Merkez (şişli Mh. Okmeydanı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Darülaceze Caddesi) yer alıyor. Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı Hisar veraset ve harçlar vergi dairesi süreksiz yükümlülüklere bakan (veraset ve intikal, tapu ve iskan ve mahkemeharçları, idari para cezaları, kabahatler kanununa göre düzenlenen para cezaları , ödenmeyen öğrenci kredi borçları v. s. ) vergi dairesi olup, faaliyet bölgesi şişli, kağıthane, sarıyer, beyoğlu, beşiktaş ilçelerinden oluşmaktadır. Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım? Kadıköy; Halk otobüsü 500A ya binilerek Cevahir Otel Karşısında inilecek(Çiftecevizler Otobüs durağı) Eminönü; 54 E ye binlerek direk gelinebilir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü

0 görüş var

Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü adlı mekan, 43 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü
Merkez Mah.Darülaceze Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 320 0720 Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Hisar Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...