Tel: (0212) 232 3003

Adres: İstiklal Mh. Çevre Sokak, No: 6, Kıraç, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş., İstanbul ili Esenyurt ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Çevre Sokak) yer alıyor. Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Pamuk, yün, tabii ve suni ipek, keten, sentetik vs. bilcümle elyaftan her nevi iplik ve kumaş imali, dokuması, boyaması, apresi ve fiksaj işlemleri ile konfeksiyon olarak imali ve bitim ameliyesine tabi tutulması, işbu imalatla ilgili ham, yarı mamul veya mamul maddeleri mübayaa etmek bunların dahili ticaretini yapmak veya başka suretle temin ve tedarik edilmesi, bunların alım ve satımı veya her ne suretle olursa olsun elden çıkarılması ile bunların ithal veya ihraç edilmesi, şirketin iştigal konusu ile ilgili laveki alat, edevat, makina, teçhizat, yardımcı madde ve malzemenin imali, ithali, alım satımı ve ihracı, dahili ticareti. Giriştiği iş ve taahhütlerin gerektirdiği durumlarda başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine ticari işletme rehni dahil her türlü rehin ve ipotek tesis ve tescil ettirmek veya bunlar üzerinde her türlü hakkı kazanabilmek Amaç ve işlemlerinin gerektirdiği gemi dahil her türlü gayrimenkülü ve ticari işletmeyi kiralamak, kiraya vermek, satın almak ve satmak Şirketin menkul ve gayrimenkul mallarını ticari işletme rehni dahil her türlü rehin ve ipotek etmek karşılık göstermek ve 20. 11. 1980 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş.
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...