yazdır
 • Nereye: Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş. adresine

Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş. hakkında

Hisar İplik Ticaret ve Sanayii Anonim Şirketi, Pamuk, yün, tabii ve suni ipek, keten, sentetik vs. bilcümle elyaftan her nevi iplik ve kumaş imali, dokuması, boyaması, apresi ve fiksaj işlemleri ile konfeksiyon olarak imali ve bitim ameliyesine tabi tutulması, işbu imalatla ilgili ham, yarı mamul veya mamul maddeleri mübayaa etmek bunların dahili ticaretini yapmak veya başka suretle temin ve tedarik edilmesi, bunların alım ve satımı veya her ne suretle olursa olsun elden çıkarılması ile bunların ithal veya ihraç edilmesi, şirketin iştigal konusu ile ilgili laveki alat, edevat, makina, teçhizat, yardımcı madde ve malzemenin imali, ithali, alım satımı ve ihracı, dahili ticareti. Giriştiği iş ve taahhütlerin gerektirdiği durumlarda başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine ticari işletme rehni dahil her türlü rehin ve ipotek tesis ve tescil ettirmek veya bunlar üzerinde her türlü hakkı kazanabilmek Amaç ve işlemlerinin gerektirdiği gemi dahil her türlü gayrimenkülü ve ticari işletmeyi kiralamak, kiraya vermek, satın almak ve satmak Şirketin menkul ve gayrimenkul mallarını ticari işletme rehni dahil her türlü rehin ve ipotek etmek karşılık göstermek ve 20. 11. 1980 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Hisar İplik Ticaret ve Sanayii A.Ş. için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  İplikŞirketTekstil

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar