Tel: (0212) 293 5468

Adres: Asmalı Mescit Mah. Oteller Sok. K: 2 D: 2 Pk: 34420, Asmalı Mescit, Beyoğlu, - Avrupa İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Hırvatistan Konsolosluğu, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Asmalı Mescit Mah. mahallesinde (Oteller Sokak) yer alıyor. Hırvatistan Konsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hırvatistan Konsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hırvatistan Konsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hırvatistan Konsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hırvatistan Konsolosluğu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Hırvatistan Konsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...