Tel: (0216) 435 8293

Adres: Selvi Cad., Ömerli Mah., Çekmeköy, İstanbul, Türkiye


Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin Ömerli Mah. mahallesinde (Servi Caddesi) yer alıyor. Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise

0 görüş var

Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise
Ömerli Mah.Servi Caddesi, Çekmeköy, İstanbul.
+90(0216) 435 8293 Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise

Aşağıdaki formu kullanarak Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı Lise ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...