Tel: (0212) 245 2920

Adres: Galata Hırdavatçılar Çarşısı No: 17 Karaköy Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Hidroteknik, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Arap Cami Mah. mahallesinde (Kardeşim Sokak) yer alıyor. Hidroteknik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hidroteknik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hidrolik ve pnömatik malzemelerin alım satımı ve ithalatı, teknik malzeme alım satımı, hırdavat malzemesi, demir hırdavat ve de bu alanda tamamlayıcı aksesuar alım satımı ve ithalatı, sanayi mamulleri ile fabrika makinelerinin teçhizat ve tamamlayıcı aksesuarı alım satımı ve ithalatı. Ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hidroteknik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hidroteknik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hidroteknik

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Hidroteknik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...