Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları logo

Tel: (0216) 415 4445

Adres: Tatlısu Mh. Akdağ Caddesi, Vitir Sokak, No: 10, Athletic Performance Center, Şerifali, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Tatlısu Mah. mahallesinde (Vitir Sokak) yer alıyor. Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2008 yılında Türk sporuna hizmet etmek ve spor okulları sektörüne yeni bir felsefe getirmek amacı ile kurulmuş olan Hidayet Türkoğlu Spor Okulları, 2011 Ocak ayından bu yana İstanbul Ümraniye'de Athletic Performance Center adında ki kendi tesislerinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.


0 görüş var

    Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları

Aşağıdaki formu kullanarak Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...