Tel: (0216) 413 9664 veya (0216) 425 0603

Adres: Çubuklu Mahallesi, Çubuklu Yolu, Çubuklu Korusu, No: 32, Hidiv Kasrı, Çubuklu, Beykoz, İstanbul, Türkiye


Hidiv Kasrı, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Çubuklu Mah. mahallesinde yer alıyor. Hidiv Kasrı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hidiv Kasrı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Hidiv Kasrı'na ulaşmanın en uygun yolu, Anadolu yakasından TEM otoyolundan FSM Köprüsü'ne ilerlerken, köprüden önce son çıkış olan Kavacık Köprüsü'nden Hıdiv Kasrı tabelalarını takip etmek olacaktır. Eğer Avrupa yakasından Hıdiv Kasrı'na ulaşmak isterseniz II. Köprü'den hemen sonra ilk çıkıştan sonra tıpkı Anadolu yakasından gelen misafirlerimiz gibi, Hıdiv Kasrı tabelaları izlemeniz sizi ağırlama şansını bize verecektir. Üsküdar-Beykoz sahil yoludur. Bu yolu takip ederek Kanlıca'ya, Kanlıca'dan sonra da tabelalarımızı izleyerek bize ulaşmanız mümkün. Hidiv Kasrı'na toplu taşıma araçlarıyla ulaşmanın en kolay yolu ise Beykoz istikametine giden herhangi bir İ. E. T. T. otobüsüne binip akbilinizi bir kere dokundurmak. Kanlıca Durağı 'ndan sonra beş dakikalık bir yürüyüş mesafesindeyiz.


0 görüş var

    Hidiv Kasrı
    Toplam 59 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.81 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hidiv Kasrı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hidiv Kasrı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hidiv Kasrı

Aşağıdaki formu kullanarak Hidiv Kasrı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...